Jak przedłużyć stosunek? Sposoby na przedłużenie stosunku

vidar-nordli-mathisen-558121-unsplash

Jeśli w łóżku zdarza Ci się być „krótkodystansowcem” i szukasz sprawdzonych sposobów na przedłużenie stosunku, to wiedz, że nie jesteś sam. Szacuje się, że w Polsce około 30% mężczyzn zastanawia się jak przedłużyć stosunek, ponieważ są trapieni przez problem przedwczesnego wytrysku.

Problemy w tej sferze mogą powodować niepewność w łóżku, pogorszenie relacji z partnerką a nawet stale odbijać się na nastroju mężczyzny w życiu codziennym. Zastanówmy się więc wspólnie – jak przedłużyć stosunek? Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze, sprawdzone sposoby.

Tabletki na wydłużenie stosunku

Najprostszą i najwygodniejszą metodą jest stosowanie leków i suplementów diety wpływających na przedłużenie stosunku. Jedynym wymaganiem jest np. łykanie tabletki 1 lub 2 razy dziennie. Suplementy przeznaczone do tego celu nie powodują obniżenia odczuć podczas stosunku, nie wpływają również w żaden negatywny sposób na partnerkę. Najlepiej korzystać z produktów, które są oparte w 100% na naturalnych składnikach, dzięki czemu unikniemy jakichkolwiek skutków ubocznych. Jeśli szukasz skutecznego środka tego typu, możesz przeczytać inny wpis na naszym blogu – Tabletki na opóźnienie wytrysku.

Ćwiczenia fizyczne

Istnieje wiele rodzajów ćwiczeń, które pozytywnie wpływają długość stosunku i pomagają uporać się z problemem przedwczesnego wytrysku. Jest ich na tyle dużo, że opisaliśmy je w oddzielny artykule – ćwiczenia na przedłużenie stosunku. Ćwiczenia stosowane razem z naturalnymi suplementami diety najczęściej przynoszą najlepsze rezultaty.

Skup się na potrzebach partnerki

Często problemem nie jest sama długość stosunku ale fakt chęci zaspokojenia partnerki, co jest uniemożliwiane przez przedwczesny wytrysk. Spróbuj więc skupić się na niej i umożliwić jej wcześniejsze szczytowanie, tak aby wczesny wytrysk nie doskwierał wam tak bardzo. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest dłuższa gra wstępna, w którą zaangażuj się bardziej niż dotychczas. Sprawdź również nasz artykuł o nieznanych strefach erogennych kobiety. Nie wpłynie to może na Twoje problemy z przedwczesnym wytryskiem, ale pozytywnie wpłynie na kobietę wzmagając jej doznania podczas stosunku i ułatwi jej szczytowanie.

Jak przedłużyć stosunek? Środki znieczulające

Możesz również użyć różnorodnych środków które zredukują Twoje odczucia podczas stosunku, opóźniając orgazm i przedłużając stosunek. Mogą to być między innymi prezerwatywy ze środkiem znieczulającym takim jak lidokaina czy benzokaina (np. Durex Performa), specjalne maści, czy chusteczki, którymi należy przetrzeć penisa bezpośrednio przed stosunkiem. Często są to bardzo skuteczne metody, jednak mają dwie znaczące wady. Po pierwsze – jest to znieczulenie, więc faktycznie będziesz odczuwał mniej przyjemności z seksu, a przecież to właśnie o przyjemność chodzi, nieprawdaż? Po drugie – długofalowe stosowanie takich metod mogą mieć przykre skutki uboczne, po długim czasie stosowania mogą powodować np. drętwienie penisa i nawet prowadzić do utraty erekcji. Niektóre z metod tego typu mogą powodować również znieczulenie partnerki, przez co tracicie oboje.

Metoda zmęczenia

Ćwiczenie czyni mistrza, powiada stare przysłowie. Możesz więc spróbować metody, która polega na jak najczęstszych kontaktach seksualnych z partnerką, aż do fizjologicznego osłabienia. W ten sposób każdy kolejny stosunek powinien być nieco dłuższy choćby ze względu na to, że Twój organizm „nie nadąży”. Może to jednak prowadzić do rutyny w łóżku, gdyż z drugiej strony – co za dużo to niezdrowo, nieprawdaż?

Jeśli udało się wam uporać z problemami przedwczesnego wytrysku, to dajcie znać w komentarzach jakie metody stosowaliście.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Share on reddit
Reddit
Share on print
Drukuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *